Oktay Korkmaz

Home / Hakkımızda / Oktay Korkmaz
  • Aile Danışmanı
  • Çift Terapisti
  • Çocuk Psikoloğu
  • Cinsel Terapisti
Randevu İçin: 0216 595 2636
5/5
HAKKINDA

Üniversite hayatında gerçekleştirdiği akademik çalışmaların yanı sıra pek çok sosyal projede yöneticilik ve koordinasyon görevlerinde yer almıştır. Bu projeler arasında en çok dikkat çekenlerden biri Avrupa Entegrasyon Projesi’dir. Bir diğer proje ise okul ve aile arasındaki psikolojik denge kurma projesidir. Bu projede pilot bölgesi olan Kuzey Westfalen Bölgesindeki Düsseldorf şehrinde koordinatörlük yapmış, projenin başarılı olması üzerine tüm Almanya’daki okullarda uygulanmıştır. Psikolog Oktay Korkmaz Avrupa Birliği’nde Proje Koordinatörlük Sertifikasına sahiptir.

Psikolog Oktay Korkmaz üniversiteden mezun olduktan sonra Düsseldorf Belediyesinde Göçmenler Entegrasyon ve Eyalet Sorumlusu olarak görev yapmıştır. Ayrıca Almanya’dayken farklı kurumlarda ve şirketlerde kurumsal danışmanlıklar ve eğitimler vermiştir.

2009 yılında Türkiye’ye dönüş yaptıktan sonra da, şirketlerde kurumsal danışmanlık görevlerinde bulunmuş ve halen bir şirkette genel koordinatör olarak çalışmaktadır. Korkmaz, aynı zamanda yetişkin ve ergen terapisti olarak çalışmaktadır.

Evli ve bir çocuk babası olan Oktay Korkmaz’ın ilgi alanları arasında işletme, tıp, pazarlama alanlarında araştırmalar yapmak vardır.

Mesaj Gönder
Soru Sorun
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by