Güler Handan KORKMAZ Hakkında Bazı Yorumlar

dloreon (Danışan)
 IP: 212.252.134.YC

Handan Hanım ile yaklaşık iki yıl önce tanıştım, genel anksiyete bozukluğu yüzünden çok sıkıntılı bir dönem yaşamıştım ve düzeleceğime dair pek umudum yoktu. O zamandan bu yana çok şey değişti, önce gerçekten iyileşebileceğime inanmaya başladım sonra da bu rahatsızlığın üstesinden gelmek için gereken güce sahip olduğumu farketmeye başladım. Bütün bunlar Handan Hanım sayesinde oldu, kendisi gerçekten çok iyi bir psikolog ve iyi bir insan ve ona güvenim tam.

Sema (Danışan)
 IP: 88.240.0.YLB

İyiki tanımışız dediğimiz iki güzel insan Handan hanım ve Oktay bey. Odak psikolojiye öncelikle evimize yakın olduğu için tabelalarından daha sonra netten araştırdığımda sitenizden rastladım. Oğlumun öfke nöbetleri gidiş nedenimizdi. Ancak gittiğimiz ilk gün handan hanımla görüştüğümüz ilk seansta aslında sorunun biz ebeveynlerden kaynaklandığının farkına varmamızı sağladılar. Oktay bey oğlumuzun Oktay amcası oldu. Ve bize onu bu durumdan nasıl kurtulup hayata hazırlayabileceğimizi o MUHTEŞEM OYUN TERAPİSİ ile öğretti. Ayrıca sadece çocuğumuzu değil kendimizi de tanımamıza vesile oldukları için ikisine de canı gönülden teşekkürlerimi sunar, herkese tavsiye ederim.

 S.D (Danışan)
 IP: 176.54.4.FY

Handan Hanım ile yaklaşık bir yıl önce tanıştım. Okb rahatsızlığından dolayı kendisine başvurmuştum rahatsızlık hatta hastalık diyorum piskoloji sanki bütün bedensel hastalikların önünde gelir gibi hissediyorum. Bunu çok samimi söylüyorum bu hayatta verdiğim en doğru karar Handan Hanım a gitmekti kendisini nette buldum güvenilir mi güvenilmez mi diye düşünüyordum bizim toplumda piskolaga gitmek tuhaf karşılanır ya dedim gitmeden bilemezsn emin olun gitmeyenler anormal benim sorunuma çözüm buldu tamamen atlattm sayılır gönül rahatlığıyla kapısını çalabileceginiz biri çok samimi bi kere problemi cozmek için elinden geleni yaptı. Şu an kendimi oldukça iyi hissediyorum. Sorunu dürüstçe anlatırsanız eğer çözülemeyecek hiç bir psikolojik rahatsızlık yoktur.

Turgut şSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.173.60.YDD

Güler handan korkmaz hanım aile psikoloğumuzdur. Kendisinden evlilik ve ilişkiler oğlum için sınav öncesi kaygı giderme terapisi aldık özellikle eşimle ilgili depresyon tedavisi uygulamasında bize çok yardımcı oldu kendisinı çok samimi ve alanında başarılı görüyorum oğlumda sınav sitresi konusunds çok memnun kaldı faydasınıda gördü Kesinlikle tavsiye ediyorum kendisine biryakınımın vasıtasıyla ulaştık güler yüzlü konusunda uzman eşimin tedavisinde uyguladığı hipnoz yönteminden çok iyi sonuş aldık.

M.S (Danışan)
 IP: 212.252.79.YZ

iyiki tabelalarını görüp gitmişiz dediğimiz insandır kendisi. Handan hanımdan oğlum için terapi alıyoruz. Anksiyete bozukluğu şikayetiyle kendisine gittik . ilk terapiye gittiğimizde gerçekten çaresiz ne yapacağımızı bilemez haldeydik….bize kaybettiğimiz umudumuzu tekrar kazandırdı. kendisine buradan ne kadar teşekkür etsek az. hiçbir şekilde kendinizi psikologa gitmiş gibi hissetmiyorsunuz. sanki çok yakın bir dostunuzla muhabbet ediyormuş hissiyatında oluyorsunuz. gerek ofisin düzeni olsun gerek handan hanım ve eşi oktay beyin mütevazi kişiliği olsun gerçekten kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. buraya yazdıklarımı kendim oğlum için çok psikolog aradığım ve birkaç kötü deneyim yaşadığımız için yazıyorum. gönül rahatlığıyla gidip terapi alabilirsiniz. işini gerçekten hakkıyla yapan bir psikolog handan hanım abla gibi anne gibi…

K.K (Danışan)
 IP: 78.174.91.YW

Kesinlikle sıradışı samimi bir insan ,seanslarda sıkılmıyorsunuz.esimle ben öncelik le 7 yaşındaki kızımızin çekingenlik problemi üzerine tanıştık.öncelikle aileyi tanımaya çalışıyorlar. Sizin kendinize sormadiginiz veya sormaya cekindiginiz veya umursamadiginiz sorular soruyor.bu olay bende kendimde eksik veya yanlış yaptığım şeylerin farkına varmamı sağladı.hayata ve olaylara daha farklı açıdan bakmamı sağladı.kendimi tanıma yolculuğu başlattı .seansa kızım için gelmiştim ama sağlıkli bireyler yetiştirmek için önce kişi kendini yetistirmeli bilinçli olmalı, farkındalık güzel bir şey bize bu yolda kılavuzluk eden Handan hanım ve eşine teşekkürler.

G.B. (Danışan)
 IP: 88.253.213.YYW

Merhaba, Handan hanımı siteniz aracılığı ile ulaştım. Öncelikle tavsiyeediyorum.com bir teşekkür borcum var bence 🙂 Handan hanımla tanışma vesile oldu ve yorumlar sayesinde kendisinden randevu rica ettim. Handan hanım evet iyi bir piskolog fakat bunun öncesinde iyi bir insan. Şu günlerde iyi insan kavramı çok basit dursa da Handan hanımı ve eşini tanıyan insanlar ne demek istediğimi net şekilde anlayabilirler. Piskolojik sorunları olan insanlar bazen doktora gitmekden çekinebiliyor. Fakat daha ilk randevumu alacağim zaman ki telefondaki hoş ve saygılı yaklaşımı bile size kendiniz için bir adım atmanıza vesile olmaya yetebiliyor. Bir kaç kere daha piskolog gitmek istedim randevular aldım ve iptal etim. Handan hanıma gittiğim günde yarı yolda dönmeyi düşündüm sadece düşüncede kaldı.Daha ofisin kapısı açıldığında bile iyiki gelmişim dedim ofis dizaynını ayrıca beğendim doğrudur. Buraya kadar okuyup ama abartmış diyebilirsiniz 🙂 ama piskoloğa giden insanların ruhların da bir yara vardır ve bence dünya üzerindeki tüm hastalıklardan çok daha zordur çünkü çoğumuz yaramızın farkında bile değilizdir. Bunu anlayan bir piskolog ile görüşebilmek buda dertmi gibi saçma ifadelerle yaklasmayip sizi anlamaya sorunlarınızı çözmeye yönelik doğru cümlelerle ifade eden size değer veren hasta doktor ilişkisinden çok sıcak bir sohbet havasında konusabileceğiniz piskolog bulmak özelikle başda bahsetiğim iyi insan bulmak zordur ama Handan hanımla imkansız değildir. Kendisi ile 2-3 aydır görüşüyoruz ve daha ilk seans da sırtımdaki taşı sanki Handan hanıma teslim edip hafiflemiş olarak ofisden çıkmam benim için çok hoştu. Handan hanımla seanslar sonrasında insan iletişimlerimin, endişelerim, streslerim, eşimle, ailem akrabalarimla sıkıntılarının yön göstermiş hafifletmiş olması bi yana tabiki Eşi Oktay Bey ile bu iki değerli insanla sadece tanıştığım için bile çok mutluyum kendisine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum canı gönülden Handan hanımla tanışmanızı dilerim.

A.K. (Danışan)
 IP: 85.104.54.ZZ

Handan Hanım ve Oktay Bey ile bu sitedeki tavsiyeler üzerine iletişime geçtik. Eşimle yaşadığımız cinsel problemlerin çözümü için kendilerinin danışanı olduk. Hem ben hem eşim bu süreci hem çok verimli hem de çok hızlı atlattık. İki yıllık evliliğimizde halledemediğimiz vajinusmus ve erken boşalma problemlerimizi çok kısa bir süre içerisinde çözümledik. Ve her seanstan mutlu bir şekilde ayrıldık. Alanlarında uzman, güleryüzlü kendinizi güvenle açabileceğiniz profesyonel kişiler.Seanslarımızda sadece cinsel destek konusunda değil tüm hayatımız boyunca mutlu olacağımız konularda bize yardımcı oldular.Odak psikolojiyi yardıma ihtiyacınız olduğu her konuda gönül rahatlığı ile gidebileceğiniz bir yer olarak şiddetle tavsiye ederiz.

A.Ö. (Danışan)
 IP: 178.244.47.ZJW

Biz yurtdışında Almanyada yaşıyoruz. Odak Psikolojiyi İnternetten bulduk. 16 yaşında ergen bir oğlumuz var. Eşimle aramızdaki sorunlardan ve ergen oğlumuzun durumundan dolayı Oktay Bey ve Handan hanımdan randevu istedik. Kısa süre içinde randevu aldık. İki uzman ve tecrübeli psikoterapisten çok değerli tavsiyeler aldık. Tecrübeleri hem yurt dışında hemde yurt içinde mevcut. Eşim çok isteksizde ve bir faydası olmıyacağını söylüyordu ama şimdi iyiki gitmişiz diyor. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

 Borderline woman (Danışan)
 IP: 78.174.74.FL

Borderline hayatı hiç algılayamamak, yaşamın güzelliğini farkedememek… hem kendine hem sevdiklerine hayatı yaşanmaz hale getirmek ya siyah ya beyaz ya cennet ya cehennem .. Handan hanım bana yaşamı, hayatı, iyi kötü dünyanın her güzelliğini keşfetme şansı verdi inanılmaz muhteşem ,işinde takdir edilecek tecrübeye sahip bir uzman. Handan hanımla ben yeniden doğdum herşey için teşekkür ederim.sizi bu siteden bulmuştum tavsiye yazımıda yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar için yazıyorum yalnız değilsiniz ve asla mümkün değil demeyin hele handan hanım varken 🤗

 Bir danışan (Danışan)
 IP: 5.176.106.YJJ

Merhabalar, öncelikle Handan hn yaklaşımıyla önyargılarınızı yıkmanız konusunda kesinlikle işini çok iyi yapıyor. Ben cinsel ilişki sırasında yaşadığım problemler ve vajinusmus rahatsızlığım sebebiyle kendisini bir arkadaşımın tavsiyesiyle buldum. Daha önce farklı psikologlarla konuşmama rağmen kimseye gitme cesareti bulamamıştım. Handan hna güvenmem için bir kez telefonla görüşmem yetti, sonra zaten devamı geldi. Nerede nasıl davranacağını kesinlikle çok iyi ayarlıyor ve öncelikle sorununuzu ciddiye alıyor. Ben hiç bir zaman yapamam dediklerimi yaptım sayesinde. Aşamam dediğiniz konuların üstesinden gelmeniz için tutuyor elinizi. Ek olarak kişisel gelişiminize cinsel hayat bakımından büyük katkı sağlıyor ve bambaşka bir bakış açısı getiriyor. Ömrünüz boyunca rahat etmeniz için işini severek yapıyor. Hiç çekinmeden kapısını çalabilirsiniz. İlk andan itibaren sizi ve sorununuzu önemsediğini hissedeceksiniz. Kendinizi ona bırakın yeter☺

Bilge (Danışan)
 IP: 88.253.191.BD

Handan hanıma tavsiye üzerine gittik. Eşim ‘dışarıdan bir insan bizim sorunumuzu nasıl anlayacakta yardımcı olacak’ diye söylene söylene geldi. Ilk seansta pek konuşmadı zaten . Sırf bana ‘sen istedin işte ben de geldim’ demek için geldiği o kadar belliydiki. Handan hanım bireysel seansa ilk eşimi çağırdı ve o gün görüşmede ne konuştular bilmiyorum ama bana karşı daha ılımlı olduğunu gördüm. Sonraki birlikte katıldığımız seanslarda da önyargılarının gittiğini ve sürece uyum gösterdiğini sevinçle gözlemledim. Handan hanımın bilgisinin üstüne samimiyeti ve doğallığı da eklenince seanslardaki gerginliklerimizin yerini gülmeler aldı. Şu an eşimle yine tartışmalarımız oluyor ama nasıl çözeceğimizi bildiğimiz için kısa sürede herşey normale dönüyor. Özellikle çift terapisinde destek almak isteyenlere kendisini tavsiye ederim.

MFB (Danışan)
 IP: 194.140.227.YWC

Büyük bir öfke krizi geçirip eşim tarafından zor kontrol altına alındıktan sonra, profesyonel yardım almaya karar verdim. Handan Hanım’a internet üzerinden araştırma sonucunda ulaştım. Kendisi ilk dakikadan itibaren çok sıcak davrandı. Çok güler yüzlü ve inanılmaz bir hafızaya sahip. Oktay bey ve Handan Hanım, çekinerek gittiğim bir yeri, kendimi rahat hissettiğim bir ortam haline getirdiler. Öncelikle seanslarımıza başladığımız günden kısa süre sonra öfke nöbetlerim büyük ölçüde azaldı, olaylara daha rahat ve olağan tepkiler vermeye başladım. Çevremdeki insanlardan iyice uzaklaşmış durumdaydım, tamamen içime kapanmıştım. Handan Hanım’ın doğru teşhis ve önerilerine istinaden insanlarla daha rahat iletişim kurmaya başladım. Şu an seanslarımız devam etmekte ve kendisine sonsuz güvenim var. Öfke nöbeti sebebi ile danışmaya başladım fakat, bendeki daha derin sorunları ve kök nedenleri bularak ve bunlara odaklanarak daha yapıcı bir süreç geçiriyoruz. Neticelendiğinde her şeyin kendi açımdan daha güzel olacağına inanıyorum. Başarılarının ve başarılarımızın devamını diliyorum.

Gurbet (Danışan)
 IP: 176.40.205.YBJ

Handan hanıma tanıdık pedegog tavsiyesiyle gittim.tam bir aile ortamı vardı hiç yabancılık cekmeden sıcak bir ortamda hissetim kendimi benimle cok ilgililerdi. beni gerçek anlamda anladı ve bana yardımcı oldu . Öyle güleryüzlü ve anlayışlıdı ki ona hiç cekinmeden derdimi sıkıntımı anlatabildim bana verdiği tavsiyelerin hayatımda çok olumlu yönde etkileri oldu . Herkese hiç tereddüt etmeden tavsiye edebilirim . Çok teşekkür ederim ve başarılarınızın devamını dilerim . Sevgiler …

G.K (Danışan)
 IP: 212.252.4.YBF

Handan hanım ile kendisi de pedagog olan bir arkadaşımın yönlendirmesi üzerine tanıştım.Daha önceki senelerde de oğlumla ilgili görüştüğüm pedagoglar olmuştu.Pedagoga gittiğimiz süre zarfında gayet sakin söz dinleyen bir çocuk olan oğlum ara vermemizle birlikte tamamen başa döndüğü için artık herşeyin düzeleceği ve sakin bir hayatım olacağına inancım kalmayarak oluruna bırakmam gerektiğini düşündüğüm bir anda Handan hanım ve Oktay Beyle tanıştık.İlk gittiğimizde hayatımızdaki herşey ,çocuğumuzla olan ilişkimiz,yaşadığımız öfke nöbetleri ,ağlama krizleri o kadar had safhaya ulaşmıştı ki bugun geldiğimiz nokta gerçek bir mucize.Handan hanım ve Oktay Beyle çok kısa zamanda çok yol katettik.Seninle konuşmak için bir abiye yada bir ablaya gideceğiz dediğimizde çığlık çığlıga kaçan oğlumuz daha ilk görüşmeden sonra anne Oktay abiye bir daha ne zaman geleceğiz diye sormaya ve Oktay abisine gideceği günleri sabırsızlıkla beklemeye başladı.Handan hanım sadece bize çocuğumuza nasıl davranmamız gerektiğini anlatmakla kalmadı bize nasıl mutlu ebeveyn olunur nasıl mutlu aile olunur nasıl uyumlu eş olunur onuda öğretti.Her seansımızdan sonra hafiflemiş mutlu ve huzurlu olarak ayrıldık yanlarından.Bazen sadece konuştuk onlar dinledi bazen sustuk onları dinlemeye doyamadık.Duygusal olmasına rağmen duygularını ifade edemeyen ,ters tepkiler veren bazen çok hırçınlaşan bizi çok yoran ,herşeyden memnuniyetsiz,hiç bir şeyin kıymetini bilmeyen oğluma sihirli bir değnek dokundu.

brc (Danışan)
 IP: 176.234.101.YJZ

Gülay Hanım’a oğlum için gidiyoruz.5 hafta oldu ve sürecimiz devam etmekte bu aşamada oğlum’daki değişikliği görmemek mümkün değil daha öncede başka bir yere götürmüştüm fakat gitmek istemiyordu ve bir ilerleme sağlayamadık. Gülay Hanım’a ilk gittiğimiz günden bu yana her hafta büyük bir istek ve mutlulukla gidiyoruz.Yaklaşımlar her zaman sıcak ve güleryüzlü olması pozitif enerjilerini hissettiriyor.Keyifli bir sohbet eşliğinde gerekli paylaşım ve yorumları alıp huzurlu bir şeklide ayrılıyoruz.Ben ve oğlum adına teşekkür ediyorum.Doğru ve İyi yerde olduğumuz için mutluyuz.Çevremdeki kişilere gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Saygılarımla;

 Uzm. Psk. Yusuf KAYA
İstanbul – Psikolog

Handan KORKMAZ’ı psikoterapi hizmeti almak için uzman arayan her danışana gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. 3-4 yıldır kendisini tanıyorum ve iyi bir uzman, iyi bir dost, iyi bir insan olmasının yanında insana enerji veren, mesleki tecrübesine güvendiğim, her zaman kendisine danıştığım iyi bir psikoterapisttir. Kendisi çok kaliteli eğitimler almış, fakat durmak bilmeyen mesleki merakı ile kendi bilgi birikimini arttıran ve güncelleyen bir uzmandır, bu özelliğini meslektaşım olarak takdir ediyorum. Ofislerinin ortamı ve danışanlara olan sıcak yaklaşımlarının danışanları iyi hissettirdiğini gözlemlediğim Handan hanım, iyi bir çift terapisti ve bireysel terapisttir.

Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN
İstanbul – Psikolog

Güler Handan Korkmaz ile Bütüncül Psikoterapi Eğitiminde tanıştık ve uzun süredir mesleki paylaşımlarda bulunmaktayız. İnsana güven veren, yardımsever kişiliğiyle ile ön plana çıkan hanımefendi bir kişiliktir. Mesleğine olan sevgisi ve öğrenme azmi hiç bitmeden sürekli kendini geliştiren örnek bir şahsiyettir. Danışanlarının kendini güvende hissedeceği, yanında rahat olabileceği ve kesinlikle fayda göreceği bir profesyoneldir. Kendisine başarılar diler, ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.

Burcu (Danışan)
 IP: 88.253.153.YWC

Merhaba.Handan abla ile tanismadan once vajinusmus rahatsizligimi yenemeyecegimi düsünüyordum.Esim surekli destek oluyordu anlayisli yaklasiyordu fakat ben cok üzülüyordum her denememiz olumsuz oluyor diye tekrar esimin destegi ile handan ablami bulduk iyikide bulduk tanistik.Bana korktugum seyleri tek tek uzerinde durarak anlatti cesaret verdi.Olumsuz düsundugum herseyde olumlu yönlere cekti beni.Terapilere basladiktan sonra benim dediklerimi aksatmadan yaparsan bu sorunu cok rahat cözebilecegimi anlatti.Her terapi sonunda eve geldigimde 2gun sonra yada 3gün sonra ariyordu neler yapiyorsun nasil gidiyor varmi yapamadigin birsey diye sorardi.Handan ablayla birlikte esimde cook destek verdi hic yanliz birakmadi beni.Sonraki terapilerin gunleri geldiginde her defasinda heycanla gittim ilerleyen terapi süresinde esimide dahil etti handan ablam terapiye esimlede konustu günluk hayatimizi anlattirdi farkliliklar katabilecegimiz orneklerle renk katti bize.Suan ise Vajinumusu yendim cok rahatim ilk baslardaki stresten kurtuldum cekingenliklerimden kurtuldum.Handan ablanin dedigi gibi son nokta bizde bitiyor bize dedigi herseyi yaptigimizda ne kadar rahat oldugu farkettim.Suan esimde cokk mutlu bende.Handan ablayi tavsiye ediyorum nedeni ise gercekten abla gibi yaklasti bize arkadas gibi oldu yeri gelince ben stresten aglarken bile espiri yapip güldurdu mesleginde 1 numara esi oktay abiyede coook tesekkür ediyoruz onunda katkisi oldu.( Güler yüzlü ve cok sirinler ) TAVSIYE EDIYORUM VE EVLILIGINDE ILISKILERINDE SORUN YASAYAN HERKESIN HANDAN ABLAYI VE ESI OKTAY ABIYLE TANISMALARINI ISTERIM PISMAN OLMAYACAGINIZ VE COK RAHATLIKLA HERSEYINIZI PAYLASACAGINIZ BIYER HIC TERDDUTSUZ GIDEBILIRSINIZ.

Z.D. (Danışan)
 IP: 95.12.47.Y

Ben, güler yüzlü insanları güneşli havaya benzetirim. İnsana huzur ve mutluluk verir. Kızımla her terapiye gittiğimizde, kapıda bizi eşi Oktay Beyle birlikte iki güneşli hava karşıladı. İnsanın söylemek isteyipte söyleyemedikleri zamanla omuzlarına yük olarak binermiş ve bu yükü taşımak çok zormuş. Senelerdir içime attığım ve asla söyleyemem dediklerimi Handan Hanım’ın yardımıyla söyledim ve şimdi kuşlar kadar hafifim. Teşekkür ederim Handan Hanım.

SUAT YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.156.153.BZ

Merhaba bizim Handan Hanım ve Oktay Bey ile tanışmamız bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine olmuştur.Oğlumuz için destek aldık. Gerek Handan Hanım’ın kendisi gerekse eşi Oktay Bey bizi çok sıcak karşıladılar.Kendimizi bir psikologda değilde bir aile ortamındaymış gibi rahat hissettik.Özellikle oğlumuz Oktay Bey’in oyuncaklarla uyguladığı oyun terapisini çok sevdi hiç sıkılmadan bütün terapileri tanmamladık.Özellikle tüm aile bireylerinin katıldığı son terapi oldukça eğlenceli geçmişti.Verdikleri profosyonel destek sayesinde oğlumuzun problemlerini çözdük. Kendilerine çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum. Teşekkürler.

 VEYSELKSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.178.45.DL

Handan hanımla tanışmam bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine oldu. Kendisi gerek davranışları gerekse mesleki anlamdaki başarısıyla olsun insana güven ve huzur veren değerli bir insandır. Handan hanım sayesinde hayata ve yaşama karşı olan bakış açım tamamen değişmiş olmakla beraber kendi iç dünyamı da samimiyetiyle aydınlatma fırsatı buldum. İnsanlara, çevreme karşı, olaylara karşı bütün negatifliklerimi daha ılımlı daha yaşanabilir hale sayesinde getirdim. İyi ki tanışma fırsatı buldum ve iyi ki hayatımın dönüm noktasında onun gibi değerli bir insana rastladım. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İşinde başarılarının ömrü boyunca sağlıkla, mutlulukla ve huzurla devam etmesini temenni ediyorum. Saygılarımla.

S.T. (Danışan)
 IP: 88.255.121.ZCZ

Merhaba, Handan hanımı internetteki olumlu yorumlar üzerine buldum ve bulduğum için mutluyum. Eşimle evliliğimizin başından beri bir sürü problem yaşadık, işsizlik, hastalık ve bunların sonucu olarak madde bağımlılığı. Handan hanım bu konunun problem haline geldiğini eşimin kendisinin fark etmesini sağlayarak bununla ilgili destek alması konusunda bizleri yönlendirdi. Bunun dışında birbirimize karşı yanlış tavırlarımızı ve kendi hatalarımızı görmemiz konusunda yardımcı oldu, özellikle işsizlik yüzünden ciddi maddi sıkıntı çektiğimiz dönemlerde maddiyatı hiç sıkıntı yapmayarak bize destek oldu ve hala aynı anlayışta destek olmaya devam ediyor. Kendisini desteğe ihtiyaç duyan bütün arkadaşlarıma rahatça tavsiye ediyorum ve hatta ona gitmeleri için özellikle ısrar ediyorum.

ZEHRA (Danışan)
 IP: 78.181.133.JL

Merhaba, Handan Hanım ile tanışmamız bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine oldu.Kendisine gitmeden önce buradaki yorumları okumam ayrıca etkili oldu.İlk görüşmemizde oldukça gergindim ve zaten çok zorlanarak gitmiştim.Hiç tanımadığım birine gidip çok özelimi biranda paylaşmaya başlamak benim için çok zordu. Tanıştıktan sonra çok iyi bir yerde olduğumu hissettim.Kendimle ilgili bir sürü olumlu şeyleri farketmemi sağladı.Kafamın çok karışık olduğu bir dönemden çıkıp daha net bakabildiğim bir döneme girdim.Kendisine her gittiğimde bir sürü yükle ve soru işaretleriyle girip sonrasında daha hafiflemiş olarak ayrıldım.İşinde profesyonel oluşu, pozitif bakışı ve insanı değerlere sahip oluşu samimi bir yerde olduğunuzu anlıyorsunuz.Maddiyata önem vermiyor, işini severek yapıyor ve sizi anlamadan ve sorununuzu çözmeden bırakmıyor 🙂 Handan Korkmaz’ı terapist olarak seçmiş olduğuma çok memnunum.Kendisine yardımları için çok teşekkür ederim.Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. işinde başarılarının devamını dilerim.

S.Ö. (Danışan)
 IP: 88.255.121.ZCZ

Handan hanımı danışmanı olduğu bir arkadaşım sayesinde duydum ve bu sitede yapılan yorumları okuduktan sonra daha da güven duyarak gittim. Sözlümün öfke kontrol problemi ve evlilik kararı aldığımız ilişkimizdeki sorunları çözebilmek adına destek almak için Handan Hanıma başvurduk, henüz ilk seanslarımızda olmamıza rağmen tavsiyeleriyle ilişkimizde olumlu adımlar atmaya başladık. Sözlüm başta terapiye gitmeye karşıydı ancak Handan hanımın tavırları ve gösterdiği ilgi sayesinde şu anda destek almakla doğru kararı aldığımızı görebiliyoruz.

EBRU DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.6.47.ZY

kendisiyle tavsiye üzerine tanıştım. olaylara ve kişilere bakış açımı değiştirerek kendi içimde büyüterek çözümsüz kaldığım durumları anlamamı sağladı. gereksiz bir samimiyet ve ya aşırı ciddiyet söz konusu olmadığından danışan karşısındaki duruşunun doğru olduğu düşünüyorum.daha önce başka bir danışman deneyimim olmadığından kıyaslama yapamam.şuana kadar ki seanslardan oldukça memnunum ve seanslara devam ediyorum. daha da fayda sağlayacağını düşünüyorum.

Özgür ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 108.171.129.YFW

Handan Hanım ile tanışmamız eşimin ısrarı ve başka bir danışanın tavsiyesi ile oldu. Aslında eşim ilk psikoloğa gidelim dediğinde, Ne gerek var! demiştim. Çünkü bana göre ilişkimizdeki her şey çok iyi idi (Arada ufak tefek sıkıntılarımız olduğunu kabul ediyorum). Eşimin zorlaması ile Odak Psikoloji ye gittik. Handan Hanım ile yaptığımız seanslar sonucunda ikimizde anladık ki her bireyin konulara yaklaşımı ve beklentileri daha farklı olabiliyor. Benim takılmadığım bir konu, eşim için çok önemli olabiliyor ve ben bunu anlayamadığım için karşı tarafa bir çıkış yolu vermiyordum. Aynı şey benim içinde geçerli idi. Eşimde bazen beni anlamıyordu ve aramızdaki tartışmalar bu yüzden çıkıyordu. Handan Hanım bizim yaptıklarımızı yaşadığımız olayları ve düşüncelerimizi dışarıdan değerlendirdi. Ve her birimizin yaptığı yanlışlığın veya eksikliğin farkına varmasını sağladı. Bunu yaparken yeri geldiğinde bizleri dinledi yeri geldiğinde biz onu dinledik. Kurduğu iletişimden dolayı çok rahattık. Aslında bu konunun “farkındalık” olduğunu bizlere öğretti. İleride yaşanabilecek sıkıntıları nasıl ele almamız gerektiğini gösterdi. Eski sorunlarımız üzerinden konuşarak yenilerinin oluşmaması için herkesin birbirine nasıl yaklaşması gerektiğini veya yeni sorunlar oluştuğunda onlara nasıl yaklaşacağımızı gösterdi. Sonuç: Artık daha rahat ve mutlu bir aileyiz. Teşekkürler Handan Hanım…

 

hilal (Danışan)
 IP: 176.42.174.LW

zor geçirdiğim dönemlerden birinde bu sitedeki olumlu yorumları okuduktan sonra handan hanım’a gittim. zor durumdayken, belki de tek çıkış noktam olarak gördüğüm insanın bana yardım edip edemeyeceğine dair endişemi de yanımda götürerek gittim. iyi ki de gitmişim. yaklaşık dört aydır tanıyorum kendisini. artık yaşadığım zorlukları atlatabileceğime kesin olarak inanıyorum. yavaş yavaş gözlemliyorum da. çünkü handan hanım hem işinde oldukça profesyonel, hem de sizi yalnızca bir danışan olarak görmüyor. samimi bir ilişki içinde yürüyor terapiler. her zaman yanınızda olduğunu terapi sonrasında da hissettiriyor. ve sizi iyi analiz ediyor. hangi sebeple olaylar çıkmaza girmiş bunları iyi anlıyorsunuz. çözüm için yönlendiriliyorsunuz. sonra bir takım iyilikler, güzellikler… yani kendinizi ona bırakın gitsin.

 

Uzm.Psk. Hülya TOPAL
İçel (Mersin) – Psikolog

 

Sevgili Handan’ı yüksek lisans eğitiminden tanıyorum.Sıcak samimi ve bir o kadar rahatlığını insana yansıtan bir uzman.İşini profesyonelce yaptığı sorunlara çözümleyişi ve yorumlamasından belli oluyor.Eşi ile birlikte danışmanlık yapmaları özellikle aile ve ilişki terapisinde çok faydaları olmaktadır.Kendinizi güvenle ona emanet edebilirsiniz.Sürekli ve uzun soluklu eğitimlere adayan bilgi ve tecrübesine başvurabilecğiniz bir psikolog.Güler yüzlü sempatik cana yakın.Kendiniz onun yanında çok rahat ifade edebilirsiniz.Çocuk terapisinde de uzmanlığına güvendiğim arkadaşımı herkese öneririm.Başarılarının devamını diliyorum.

 

Semra (Danışan)
 IP: 85.96.177.YW

 

Merhabalar,biz eşimle Handan hanım’a burda yazan tavsiye yorumlarına bakarak gittik,yaşadığımız ufak sorunları büyütüyor,birbirimizi çok sevdiğimiz halde uzaktaştığımızı farkettiğimiz bir an,karar verip kapısını çaldık.Handan hanım bizi kapıda o kadar güleryüzlü ve sıcak karşılamıştı ki onun o içtenliği bizi daha ilk terapide rahatlatmış ve güven ellerde olduğumuzu hissettirmişti..Terapi o kadar hızlı geçiyor ki siz nasıl bittiğini anlamıyorsunuz bile ve daha o anda öteki terapi gününü iple çekiyorsunuz.Bizim ilişkimizde en eksik şey birbirimizi dinleyememekti,Handan hanım sayesinde şimdi birbirimizi daha iyi anlıyor ve daha iyi dinliyoruz..12 yıllık evliligimiz şimdi güven elllerde..Özellikle bana ruhen çöktüğüm bir anda,bir abla sıcaklığıyla yaklaştığı için ona burdan tekrar teşekkür ediyorum.İyiki hayatımıza girdiniz iyiki varsınız….

 

KÜRŞAT & AYNUR (Danışan)
 IP: 95.8.128.BC

 

Merhaba ; Handan hanım ve eşi Oktay beyi bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine gitmeye karar verdik .Oğlumuz ve için destek aldık, bizi çok sıcak karşıladılar. Mesleki bilgilerinin yeterliliği, vermiş oldukları tavsiyeler ile doğru bildiğimiz yanlışları görmemizi sağladılar . İletişim tarzları, güven verici yaklaşımları ve işlerine hakim oluşu ile problemlerimin çözülmesinde çok yardımcı oldular. Şimdi oğlumuzu daha kolay kontrol edebiliyor ve anlayabiliyoruz.Kendilerine çok teşekkür ederiz ve mesleki hayatlarında başarılarını devamını dileriz .

 

Caner KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.219.166.CD

 

Psikoloji bilimi açısından üstün deneyime ve eğitime sahip bir insan. Zor günlerimde beni yönlendirip ve yepyeni bir hayata adım atmamı sağladı. İyi ki tanışmışım. Handan hanım sayesinde önce kendimi sonra da diğer insanları dinlemeyi öğrendim. İlişki danışmanlığı konusunda Kurtköy civarında daha donanımlı bir profesyonel olduğunu düşünmüyorum. Yapıtığıöız tüm görüşmelerde hem kendimi tamımamı hem de farkında olmadan içerisinde olduğum çıkmazı farketmemde bana yardımcı oldu. Kesinlikle TAVSİYE EDİYORUM :).

 

eylemna (Danışan)
 IP: 212.252.69.BB

 

Handan baş edemediğim duygular yaşadığım dönemde ilk aklıma gelen kişiydi. Bana o duygular ile baş edebilmeyi öğretti. Ve dönüp kendime bakabilmeyi… Kendimi kötü anne, kötü eş ve çirkin kadın olarak görürken, aslında ne kadar önemli olduğumu anladım. Eşimi dinlemeyi öğrendim, en önemlisi bu. Handan ve sevgili eşi o kadar güzel şeyler yapıyorlar ki iyi ki varlar; sıcak samimi ve profesyonel. Hayatı ayaklarımın altına serdiler ve yürü eylem…… Sizi çok seviyorum.

 

MERAL (Danışan)
 IP: 95.9.201.YZL

 

Handan hanımla çok kötü olduğum bir zamanda tanışma fırsatı buldum. Kişiyi kötü anında bile rahatlatan bir tavrı var. Bu nedenle kendinizi daha güvende hissedebiliyorsunuz. İşini son derece ciddiyetle ele alan hastalarını sonuna kadar takip eden arkadaş canlısı ve kişiye hayata güzel ve pozitif bakmayı öğreten size sizi anlatarak eksik taraflarınızı ve fazlalıklarınız çözerek hayatın gülen tarafından bakmanızı sağlayan harika bir insan. Sayesinde hayata bakışım ve psikologlara bakışım değişti. Tek hedefi danışanın iyi hissettirmesi ve bunu işi olduğu için değilde insani bir görev olarak görmesi nedeniyle işinden son derece başarılı.. Kendisine rahatlıkla gidebilir ve emininki pişman olmayacaksınız..

 

cdagci (Danışan)
 IP: 212.156.151.LF

 

Prensesimiz için kendilerinden destek aldık ve gerçekten neleri yanlış neleri doğru bildiğimizi sayın Handan Hanım ve saygıdeğer eşi Oktay Bey sayesinde öğrendik bu saatten sonra hayata daha olumlu ve güçlü bakıyoruz aklımıza takılan tüm konularda bizlere yardımcı oldular sadece bize değil aile bireylerinin hepsi ziyaret etti her görüşmeye ayrı bir heyecan ve istekle katıldık sizlere yardımlarınız ve ilginizden dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır.